Pozvánka na webinář: Máte svoje astma pod kontrolou?

Ve spolupráci s Českou iniciativou pro astma o.p.s. (ČIPA) a prof. MUDr. Petr Pohunek, CSc., si Vás dovolujeme pozvat na bezplatný online webinář na téma „Máte svoje astma pod kontrolou?“, který se uskuteční v úterý 26.10.2021 od 17:30. Místo konání – online, možnost připojení z domova či kanceláře.

 

Důležité informace k webináři

Kdy? 26.10.2021 od 17:30

Kde? Kdekoliv, stačí být online na této stránce

Cena? ZDARMA

Co se na webináři dozvíte?

Webinář si klade za cíl seznámit širokou laickou i odbornou veřejnost o možnosti prevence astmatu s důrazem na dlouhodobou a pravidelnou léčbu; zodpovědět dotazy, které nám přijdou prostřednictvím fb stránky AstmaZero, přímo v live chatu webináře, a celkově zvýšit povědomí o onemocnění zvané astma.

Kdo webinář povede?

Prof. MUDr. Petr Pohunek, CSc., je ředitelem obecně prospěšné společnosti Česká iniciativa pro astma (ČIPA). V roce 1996 byl jedním z jejích zakladatelů. Dlouhodobě pracuje jako dětský plicní lékař na Pediatrické klinice 2. LF UK a FN v Motole v Praze. Profesor Pohunek se aktivně zabývá dětskou pneumologií, bronchoskopií i fyziologií a patologií dýchání. Jedním z jeho celoživotních témat je průduškové astma.

Co je webinář a jak přihlášení funguje?

Webinář si představte něco jako Skype hovor. Jinými slovy, jedná se o tzv. živou formu online komunikace, která probíhá prostřednictvím internetu pouze přes webový prohlížeč. Zde můžete sledovat prezentaci, ptát se na dotazy. Vše je zároveň online, nacházet se tak můžete kdekoliv, stačí vám pouze internet.